کاربرد اتصالات پلی اتیلن در سیستم های آبیاری

10 / 10
از 1 کاربر

اتصالات پلی اتیلن با توجه به تنوع کالایی و برطرف نمودن کل نیاز یک سیستم آبیاری به عنوان یک راه حل مناسب و مقرون به صرفه جهت راه اندازی یک سیستم آبیاری نوین برای زارعین محسوب می گردد. معضل کمبود آب در بخش کشاورزی در چندین سال گذشته کاملاً محسوس بوده است. کاهش سطح آب سفره های زیرزمینی منجر به افزایش رغبت کشاورزان نسبت به تجهیز مزارع خود برای مدیریت مصرف آب شده است.

سیستم های آبیاری تحت فشار با توجه به وسعت و توان از اتصالات پلی اتیلن جوشی، اتصالات پلی اتیلن پیچی و یا اتصالات پلی اتیلن تزریقی استفاده نمود، اتصالات پلی اتیلن با توجه به تکنولوژی تولید در انواع سایزها جهت خطوط اصلی انتقال و انشعابات مورد استفاده قرار می گیرد. اتصالات پلی اتیلن جوشی به وسیله دستگاه جوش پلی اتیلن به لوله و سایر اتصالات ، متصل می گردد. اتصالات پلی اتیلن پیچی از پرکاربردترین نوع اتصال پلی اتیلن می باشد. سهولت در نصب و تولید اتصالات پلی اتیلن پیچی در سایزهای کوچک توانسته است جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد.

اتصالات پلی اتیلن تزریقی نوعی از اتصال می باشد که به صورت یکپارچه تولید می گردد، تزریق مواد پلی اتیلن در قالب به صورت یکپارچه باعث گردیده است تا اتصالات پلی اتیلن تزریق از مقاومت بالایی برخوردار باشد، اتصالات پلی اتیلن در تزریق به وسیله جوش پلی اتیلن و سایر لوله و اتصالات متصل می گردد. مزایای استفاده از اتصالات پلی اتیلن در سیستم های آبیاری تحت فشار مقاومت بالا  در برابر فشار ، سهولت در نصب، قیمت مناسب نسبت به فلزی، تنوع بالاو ... 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :